Finn graveentreprenør i Rørvik
graveentreprenørRørvik

OFSTAD MASKIN AS

Etablert graveentreprenør i Rørvik med 10 år i bransjen.

Etablert 2016

Be om tilbud fra OFSTAD MASKIN AS og andre lokale gravefirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2016 (10 år)
Org.nr
916744420
graveentreprenør · Rørvik

Om OFSTAD MASKIN AS

OFSTAD MASKIN AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 916744420 som graveentreprenør i Rørvik. Selskapet ble etablert i 2016 og har vært registrert i 10 år. Virksomheten er registrert med næringskode Grunnarbeid og planering.

Org.nr
916744420
Etablert
2016 (10 år)
Næring
Grunnarbeid og planering
Bilder fra OFSTAD MASKIN AS – graveentreprenør i Rørvik
Offentlige data

Hvorfor velge OFSTAD MASKIN AS?

  • Etablert i 2016 — 10 år med aktiv drift i Rørvik
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 916744420
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

OFSTAD MASKIN AS

Sørveien 924 7900 Rørvik

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du OFSTAD MASKIN AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra OFSTAD MASKIN AS og andre gravefirmaer i Rørvik-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med OFSTAD MASKIN AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om OFSTAD MASKIN AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Graveentreprenører i Rørvik utfører typisk gravearbeid. Vanlige tjenester omfatter grunnarbeid, vei og oppkjørsel, drenering. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (2)

OFSTAD MASKIN AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 916744420. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en graveentreprenør i Rørvik?

La gravefirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

graveplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for graveentreprenører – deriblant OFSTAD MASKIN AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av OFSTAD MASKIN AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.