Finn graveentreprenør i Vadsø
graveentreprenørVadsø

MIETINEN ANLEGG AS

Etablert graveentreprenør i Vadsø med 3 år i bransjen og 19 ansatte.

Etablert 2023
19 ansatte

Be om tilbud fra MIETINEN ANLEGG AS og andre lokale gravefirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2023 (3 år)
Ansatte
19
Org.nr
931366270
graveentreprenør · Vadsø

Om MIETINEN ANLEGG AS

MIETINEN ANLEGG AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 931366270 som graveentreprenør i Vadsø. Selskapet ble etablert i 2023 og har vært registrert i 3 år. Virksomheten er registrert med næringskode Grunnarbeid og planering.

Med 19 ansatte leverer de profesjonelt på de fleste oppdragsstørrelser.

Org.nr
931366270
Etablert
2023 (3 år)
Ansatte
19
Næring
Grunnarbeid og planering
Bilder fra MIETINEN ANLEGG AS – graveentreprenør i Vadsø
Offentlige data

Hvorfor velge MIETINEN ANLEGG AS?

  • Etablert i 2023 — 3 år med aktiv drift i Vadsø
  • 19 ansatte registrert i offentlige registre
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 931366270
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

MIETINEN ANLEGG AS

Rådhusgata 6 9800 Vadsø

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du MIETINEN ANLEGG AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra MIETINEN ANLEGG AS og andre gravefirmaer i Vadsø-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med MIETINEN ANLEGG AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om MIETINEN ANLEGG AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Graveentreprenører i Vadsø utfører typisk gravearbeid. Vanlige tjenester omfatter grunnarbeid, vei og oppkjørsel, drenering. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (3)

Selskapet har 19 registrerte ansatte, noe som gir dem god kapasitet til å håndtere større oppdrag.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en graveentreprenør i Vadsø?

La gravefirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

graveplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for graveentreprenører – deriblant MIETINEN ANLEGG AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av MIETINEN ANLEGG AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.